Auto-moto - najnovšie videá

Žartík na pretekoch

Na pretekoch 5Club MX5 Cup Silverstone 2014 si jazdci nič neradrujú a občas skúšajú aj špeciálne taktiky na odstavene… Prehrať video »

Onboard zábery z poľskej rally (český komentár)

Pozrite si ako vyzeral prvý deň poľskej rely jazdy z pohľadu jazda a navigátora s autentickým komentárom. Prehrať video »

Parkovanie motokáry

Malý chlapec zaparkoval motorkáru ako skúsený profík. Prehrať video »

V Rusku videli Batmana na aute

Batman sa preháňal po ruských cestách so svojim batmobilom. Žeby prišiel nakrúcať novú časť filmu? Prehrať video »

Najrýchlejšia kosačka patrí Honde

Honda zostrojila najrýchlejšiu kosačku na svete, ktorá si to vie rúbať rýchlosťou až neuveriteľných 186 km/h!… Prehrať video »

Lamborghini Aventador nabúralo do 2 áut

Vodič vchádzajúci na hlavnú cestu nedal prednosť Lamborghini idúcemu po hlavnej ceste a vznikla z toho kuriózna dopravná… Prehrať video »

Ako otvoriť Audi za pár sekúnd?

Postačí Vám k tomu špeciálny kľúč Turbo-Decoder HU66 a trošku trpezlivosti. Po otvorení zámku dekóduje aj mechanický… Prehrať video »

Smoliar roka

Starý pirát ciest si najprv veselo prešiel so svojim traktorom na STOPku. Vzápätí nato sa mu odopol príves z traktora… Prehrať video »

Pilot stíhačky predvádza excelentný trik

Na leteckom dni v Saudskej Arábii predvádza pilot stíhačky nebezpečný trik, keď sa chvostom takmer dotkne zeme. Video… Prehrať video »

Ľudia, ktorí sa druhýkrát narodili

Kompilácia neuveriteľných videí o ľuďoch, ktorí môžu ďakovať bohu, že sú ešte na žive. Zvykne sa im hovoriť… Prehrať video »