Cestovanie - najnovšie videá

Pohľad na horyZbierka najlepších videí, ktoré ukazujú rôzne zaujímavé krajiny očami turistov. Pozrite si krásu mnohých krajín prostredníctvom videí. Ak Vás baví spoznávanie krajín, tak si pozrite najnovšie videá o cestovaní, ktoré pre Vás pravidelne vyhľadávame na youtube.

Himaláje z 6000 metrov

Úžasné zábery Himaláji vo vysokom rozlíšení. Vychutnajte si najvyššie veľhory z výšky 6000 metrov. Prehrať video »

Liptov - oficiálny spot 2014

Video určené k prezentácii Liptova pútavou formou predstavuje Liptov - jeho krásy prírody, faunu, možnosti aktívnych… Prehrať video »

Putovná rubikova kocka

Rubikova kocka putovala po 11 krajinách, kde ju skladalo 30 žien, 54 mužov, 1 opica a jeden had. PS: Zložili ju na 84… Prehrať video »

Jazda vodným skútrom po zatopenom kaňone (GoPro)

Jazda vodným skútrom po jazere Powell, ktoré vzniklo zatopením kaňonu v USA behom 60-tych rokov 20. storočia. Prehrať video »

Bora-Bora

Bora-Bora je ostrov v súostroví Francouzskej Polynézie. Jeho meno je odvodené od polynézkeho výrazu „Pora Pora“,… Prehrať video »

Česko v HDR (timelapse)

Vychutnajte si skvelé zábery z Česka zachytené timelapse metódou v HDR kvalite. Prehrať video »

Embéčkou okolo sveta

Zaujímavá 3 minútová ukážka z cesty dvoch kamarátov, ktorí sa rozhodli obísť zemeguľu na staručkej škodovke.… Prehrať video »

Najväčšia hojdačka na Slovensku?

Kostolecký dom, alebo taktiež Strecha Slovenska je pravdepodobne najväčší skalný previs na Slovensku, a práve preto… Prehrať video »

Nudná autobusová zastávka

Zaujímavá kampaň spoločnosti Qualcomm. Na autobusovú zastávku bol umiestnený reklamný baner s odkazom, na ktorý… Prehrať video »

Zábavna žaba

V nasledujúcom videu pre Vás prinášame druh africkej žaby, ktorý je zábavný nielen tvarom, ale aj spôsobom zastrašovania… Prehrať video »