Film a TV - najnovšie videá

Káčerovo so živými kačkami

Úvodná zvučka obľúbenej víkendovej rozprávky „Káčerovo“ so živými kačkami! Prehrať video »

Mafia: Bežná rutina (krátky film)

Na počesť jednej z najlepších českých hier pripravila skupinka nadšencov krátky film podľa príbehu Toma Angela.… Prehrať video »

Silnejší ako strach!

Ste silnejší ako váš strach. Dokážete ho prekonať, no najprv musíte prekonať sám seba a postaviť sa mu na odpor! Prehrať video »

Filmy vs realita

Aký je rozdiel medzi realitou a filmom? Pozrite si zostrih filmových scén, kde je filmové klišé porovnavané so skutočným… Prehrať video »

Pán Traktar (ratrak)

Pán v súťažnej relácii DUEL sa trošku pomýlil a pásové vozidlo na úpravu lyžiarskych tratí nazval novými vymyslenými… Prehrať video »

Kajšmentke: Skutočná pravda

Získali sme jediný pravý záznam zo súťažnej relácie "Páli Vám to". Video jasne dokazuje, že pani Beata mala pravdu.… Prehrať video »

Rozhovor nemeckého futbalistu s anglicky hovoriacou reportérkou

Super rozhovor nemeckého futbalistu Thomasa Mullera s anglicky hovoriacou reportérkou. Prekladal Bastian Schweinsteiger.… Prehrať video »

Made in China (CZ titulky)

Dokument popisujúci jednu z odvrátených tvárí najväčšej továrne sveta - Číny. Veľmi mrazivo pôsobiace video… Prehrať video »

Pavol Demitra: 38 - film (oficiálny trailer)

Oficiálny trailer k chystanému filmu "38" o Pavlovi Demitrovi. Dokument zmapuje život slovenskej hokejovej legendy, podhalí… Prehrať video »

Kúzelník Smoothini šokoval porotu aj divákov (Amerika má talent 2014)

Šikovný kúzelník Smoothini zaujal porotu z show Amerika má talent 2014 svojimi neuveriteľnými trikmi. Prehrať video »