Hudba - najnovšie videá

Ohňovo zvuková doska

Jedná sa o zaujímavý efekt, ktorý funguje na princípe ovplyvňovania plynu zvukovými vlnami. Konkrétne na tomto štvorci… Prehrať video »

Excision s titulkami

Pre milovníkov dubstepu je tu mix od Excision, konkrétne Shambala 2013 s vloženými vydarenými titulkami. Na nejakú… Prehrať video »

Na gitare zahral 30 skladieb za minútu

Mladému muzikantovi sa podarilo zahrať na elektrickej gitare 30 známych skladieb v priebehu jednej minúty. Tomu sa povie… Prehrať video »

Metalová kapela Winny Puhh

Každá kapela sa musí nejakým spôsobom odlišovať, či vytŕčať z davu, ak chce uspieť v hudobnej brandži. Metalová… Prehrať video »

Malý chudobný bubeník

Napriek tomu, že tento chlapec žije v chudobe, neúnavne si ide za svojim - stať sa bubeníkom. Neodradí ho ani fakt,… Prehrať video »

Malé dievčatko robí dirigenta v kostole

Malé roztomilé dievčatko menom Lara opakuje pohyby po dirigentovi a máva rukami o sto šesť. Toto video bolo natočené… Prehrať video »

Happy Fico

Nedávno sme tu mali tatranskú verziu pesničky Happy od Pharella Williamsa. Dnes, keď už je jasný víťaz prezidentských… Prehrať video »

Divná rodinka nahrala videoklip

Leto sa nezadržateľne blíži a divná rodinka sa rozhodla, že nahrajú videoklip k piesni Summer Time. Neviem, či to… Prehrať video »

Pharell Williams - Happy (Vysoké Tatry)

Keď sa spojí výborná hudba zo skvelými zábermi, vznikne zaujímavý videoklip. O to krajší je ten videoklip, keď… Prehrať video »

Tom Thum: Orchester v ústach

Talentovaný beatboxer Tom Thum na konferencii TEDx Sydney 2013 bavil ľudí skvelým beatboxom. Pomocou svojich úst tam… Prehrať video »