Najsledovanejšie videá

Automobilové nehody z Ruska (kompilácia)

Zbierka videí z rôznych automobilových nehôd v Rusku. Video obsahuje prevažne nehody z roku 2011.PS: Toto video neobsahuje… Prehrať video »

Gumy macko

Ja som len z gumy macko a chutím veľmi sladko... No kto by to nepoznal? Najsledovanejšie slovenské video na youtube. Prehrať video »

1000 eur za sex? (sociálny experiment)

Slovenskí youtuberi "Shy Chickens" sa zahrali sa na ruských milionárov a ponúkali 30.000 Kč za sex ženám v Brne.… Prehrať video »

Kôň, ktorému sa nepáči voda

Kôň dostal strach z rieky a dal to samozrejme aj patrične najavo. Alebo sa len chcel vyšantiť? Prehrať video »

Máša a medveď: Mačka a myš

Dnešná epizóda rozprávky Máša a medveď nám priblíži slávne naháňačky ako v rozprávke Tom a Jerry, kde mačka… Prehrať video »

Miško a ty što nespiš?

Podarená krátka animovaná ruská rozprávka o malom dievčatku a medveďovi, ktorý v zime nespí. Ak máte radi animované… Prehrať video »

Mikael Granlund - najkrajší gól MS 2011 v hokeji

Fínsky hokejista Mikael Granlund sa proti Rusku fakt predviedol. Svojim super gólom poslal v semifinále Fínsko do vedenia… Prehrať video »

Ako vidíme ženy pri pití alkoholu?

Presne takto sa mení pohľad muža na ženu pri pití alkoholu. Čím viac pív vypije, tým je žena krajšia. A presne… Prehrať video »

Vieš s tým narábať?

Jasné šéfe, viem s tým narábať! Pozri koľko som toho už urobil. :) Prehrať video »

Máša a medveď: Stroj času

Medveď Miško pri skúmaní rodokmeňu zistí, že nepozná všetkých svojich predkov a tak zostrojí stroj času. Pomocou… Prehrať video »