Animované videá

Miško a ty što nespiš?

Podarená krátka animovaná ruská rozprávka o malom dievčatku a medveďovi, ktorý v zime nespí. Ak máte radi animované… Prehrať video »

Máša a medveď: Prvé stretnutie

A pre veľký záujem o "Malú Mášu" tu máme prvý diel tejto úspešnej animovanej rozprávky. Táto vám ukáže ako… Prehrať video »

Zamilovaný škrečok

Rozprávka s názvom Bob o zamilovanom škrečkovi s naozaj neočakávaným koncom, teda vlastne 2 neočakávanými koncami.… Prehrať video »

Máša a medveď: Vianoce a Nový rok

A máme tu vianočnú verziu rozprávky o malej Máši a medveďovi. Medveď Miško v očakávaní Vianoc a Nového roku… Prehrať video »

Máša a medveď: Život s vlkmi

Malú Mášu dne unesú vlci, avšak únos sa nepodarí presne podľa ich predstáv, a tak si aj oni užijú malú Mášu… Prehrať video »

Máša a medveď: Rybačka

Medveď Miško sa v tejto časti našej obľúbenej animovanej rozprávky "Máša a medveď" vyberie na ryby. Cestou na… Prehrať video »

Máša a medveď: Veľké pranie

Nezbedná Máša sa tentoraz vydá k medveďovi Miškovi po mlieko, ale keďže je tak kúsok nemotorná, tak sa ju mlieko… Prehrať video »

Máša a medveď: Príprava na zimný spánok

Medveď sa pomaličky snaží uložiť na zimný spánok, ale malá Máša ho nechce nechať spať a kričí: "Hraj sa so… Prehrať video »

Máša a medveď: Prišla jar!

Medveď Miško sa prebudil po zimnom spánku a zistil, že prišla jar, a tak sa to rozhodne patrične osláviť. Vydá… Prehrať video »

Máša a medveď: Prázdniny na ľade

Malá Máša sa v tejto časti chce naučiť korčuľovať a samozrejme k tomu potrebuje svojho kamaráta Miška, pretože… Prehrať video »