Populárne videá

Paródia na Rytmusa

Toto musíte vidieť. Chlapec z Kazma.cz sa celkom pekne pobavil na účet rappera Rytmusa. No spravil si z neho proste… Prehrať video »

Zamilovaný škrečok

Rozprávka s názvom Bob o zamilovanom škrečkovi s naozaj neočakávaným koncom, teda vlastne 2 neočakávanými koncami.… Prehrať video »

Chlapec nezvláda prvé tetovanie

Je to prvé tetovanie a bolesť, spôsobenú ihlov, nevie zniesť. Vrieska, kričí a nevie čo so sebou. Takto vyzerá… Prehrať video »

Detektor lži

Čo by ste povedali na to, keby Vás na prijímacom pohovore testovali cez detektor lži? Prehrať video »

Sila slov - zmeňte svet k lepšiemu

Aj slová dokážu zmeniť svet k lepšiemu. V tomto videu uvidíte akú váhu alebo vplyv môže mať zmena obyčajných… Prehrať video »

Jan Kraus - Denník nádejného Kysučana

Jan Kraus a jeho show Uvolněte se prosím. Tento krát je to príbeh o mužovi, ktorý sa zaľúbil do Kysúc. Prehrať video »

Kruté prebudenie

Kompilácia kanadských žartíkov s prebúdzaním spiacich kamarátov. Vyskúšali ste už na niekom takéto kruté prebudenie? Prehrať video »

Máša a medveď: Vianoce a Nový rok

A máme tu vianočnú verziu rozprávky o malej Máši a medveďovi. Medveď Miško v očakávaní Vianoc a Nového roku… Prehrať video »

Máša a medveď: Život s vlkmi

Malú Mášu dne unesú vlci, avšak únos sa nepodarí presne podľa ich predstáv, a tak si aj oni užijú malú Mášu… Prehrať video »

Máša a medveď: Rybačka

Medveď Miško sa v tejto časti našej obľúbenej animovanej rozprávky "Máša a medveď" vyberie na ryby. Cestou na… Prehrať video »