Reklamy videá

Reklama na fínsky hokejový tréning

Pozrite sa na reklamu fínskeho hokejového tréningu. Už zrejme nik nepochybuje prečo sú ich hráči najlepší. Teda… Prehrať video »

Sila slov - zmeňte svet k lepšiemu

Aj slová dokážu zmeniť svet k lepšiemu. V tomto videu uvidíte akú váhu alebo vplyv môže mať zmena obyčajných… Prehrať video »

Po čom ženy túžia

Video samozrejme nevystihuje všetky ženy, ale myslím, že je to aj tak celkom pekne spracované, keďže počet "zlatokopiek"… Prehrať video »

Odvážna reklama

Vydarená ale aj odvážna reklama na lentilky. Čo si myslíte vy, patrí táto reklama na televízne obrazovky? Prehrať video »

Znížte svoje IQ

Myslíte si, že ste múdri a všetci naokolo sú hlupáci? Chceli by ste si užívať sladkú nevedomosť a nízke IQ?… Prehrať video »

Photoshop live - skrytá kamera na zastávke

Grafik Erik Johansson pomocou interaktívnej tabuľe a svojich výborných znalostí photoshopu pobaví ľudí čakajúcich… Prehrať video »

Japonská reklama na mentos

Chlapec pošle dievčaťu svoj "svieži" dych. Prehrať video »

Motivácia pre ženy

Aj chudnutie pomocou minerálky Contrex môže byť zábavné. O to viac, keď majú ženy motiváciu ako v tejto reklame. Prehrať video »

Nahnevaná žena v kaviarni

Zákazníci kaviarne v New York City v dnešnej nachytávke zažijú strach o život ako z hororu. Nahnevá žena tam totiž… Prehrať video »

Ženy milujú šaty, muži pivo

Podarená reklama od Heinekenu, kde je dokonale vystihnutý rozdiel medzi ženami a mužmi. Ale hlasný krik mužskej radosti… Prehrať video »