Zaujímavosti videá

Potraviny a.s. (český dabing)

Presvedčivý a depresívny dokument, ktorý popisuje pohľad na veľkopodnikanie vo výrobe potravín a ich cestu z polí… Prehrať video »

Photoshop live - skrytá kamera na zastávke

Grafik Erik Johansson pomocou interaktívnej tabuľe a svojich výborných znalostí photoshopu pobaví ľudí čakajúcich… Prehrať video »

Neuveriteľné kúzlo

Kevin James v súťaži Amerika hľadá talent predviedol notoricky známe kúzlo s motorovou pílou, ale toto bolo ešte… Prehrať video »

Zrušte si facebook

Video zamerané na extrémne prípady závislosti užívateľov na facebooku. Chlapec pomocou videa nabáda ľudí k tomu,… Prehrať video »

Život na Facebooku

Sociálne siete nám poriadne zmenili život. Toto krátke video znázorňuje celý život jedného užívateľa na Facebooku. Prehrať video »

Babka štvorkolkárka

Motorky a štvorkolky nie sú iba pre mladých ľudí. Dokazuje to 82 ročná babička, ktorá miluje svoju štvorkolku… Prehrať video »

Žuvačka + hélium

Chlapci nafukujú bubliny zo žuvačky héliom a tie ich potom nadnášajú. Jednoducho zábava na celý deň. Prehrať video »

3D maľby na chodníku

Úžasné 3D obrázky na chodníku. Niektoré z nich vznikajú aj niekoľko dní. Vytvára ich britský umelec Julian Beever,… Prehrať video »

Test sluchu

Zvuky od 100 Hz až do 25 000 Hz. Dokedy počujete zvuk? Prehrať video »

Prírodná halucinácia

Tak tomuto videu som vôbec neveril, ale vyskúšal som a funguje na 100%. Pozerajte na toto viedo aspoň 20 sekúnd a potom… Prehrať video »