Reklamy - najnovšie videá

Ako donútiť muža upratovať?

Každá žena vie, že chlap v domácnosti je hotová katastrofa. Ale ako ho prinútiť, aby si po sebe všetok ten bordel… Prehrať video »

Moderná vtáčia búdka

V tejto reklame sa pozrieme do miest, kde sa ináč nedostaneme. Pozrieme sa na to, ako vyzerá vtáčia búdka zvnútra.… Prehrať video »

Pekná žena - reklama na vodku

Pozrite sa ako ľahko vie doma pekná žena poupratovať v tejto reklame na vodku. Prehrať video »

Katalóg nábytku IKEA (2015)

Nábytkárska spoločnosť IKEA prichádza z revolučným výrobkom. Prichádza nový IKEA katalóg pre rok 2015 vo veľkom… Prehrať video »

Róbertkovia v rukách detí

Originálne video poukazuje na nebezpečenstvo zbraní a dôležitosť ich zamykania pred deťmi. Deti dokážu nájsť… Prehrať video »

Najlepšia hus na svete?

Riadne šialená čínska reklama. Zabudnite na tradičných domácich miláčikov, najlepší domáci miláčik je hus.… Prehrať video »

Druhé najlacnejšie víno

College Humor vám poradí ako si správne vybrať víno, aj keď sa vo vínach vôbec nevyznáte. Prehrať video »

Peter Sagan v reklame na sirup Snuroot

Všetko je to o talente, tréningu, kúsku bláznovstva a zdravej strave hovorí Peter Sagan v reklame na sirup Sunroot. Prehrať video »

Život týranej ženy očami Google Glass

Kreatívna reklamná kampaň poukazuje na týrané ženy a ich šťastný život až pokým neprídu domov k manželovi.… Prehrať video »

Spomaliť sa oplatí

Skvelá kampaň z Nového Zélandu vás donuti zamyslieť sa nad rýchlosťou na cestách prostredníctvom krátkeho videa… Prehrať video »