Reklamy - najnovšie videá

Nahnevaná žena v kaviarni

Zákazníci kaviarne v New York City v dnešnej nachytávke zažijú strach o život ako z hororu. Nahnevá žena tam totiž… Prehrať video »

Photoshop live - skrytá kamera na zastávke

Grafik Erik Johansson pomocou interaktívnej tabuľe a svojich výborných znalostí photoshopu pobaví ľudí čakajúcich… Prehrať video »

Katastrofický pohovor do práce

Spoločnosť LG opäť strašila ľudí, tentokrát to bolo na pohovore v Čile. V tejto nachytávke využila nový Ultra… Prehrať video »

Prokrastinácia

Video, ktoré prezentuje a definuje prokrastináciu, teda chorobné odkladanie úloh na neskôr. Tak čo, ako často odkladáte… Prehrať video »

Dove: Portrét skutočnej krásy

Sociálny experiment ukázal, ako ženy vidia svoju vlastnú krásu v porovnaní s tým, ako ich vidia druhí. Len 4% žien… Prehrať video »

Svadobná reklama na mobil Nokia Lumia

Nokia využila súboje medzi fanúšikmi Samsungu a Applu vo svoj prospech a zverejnila túto zábavnú svadobnú reklamu… Prehrať video »

Každý v sebe máme malé dieťa (Evian)

Roztomilé tancujúce bábätká sú späť alebo ďalšia skvelá reklama na balenú minerálnu vodu Evian. Prehrať video »

Domino s 10 000 iPhonmi

Domino efekt sa dá vytvoriť naozaj čímkoľvek, a keďže spoločnosť AatmaStudio chcela zaujať, tak na vytvorenie… Prehrať video »

Prvý úprimný operátor

Na trh prichádza nový poskytovateľ internetu a televízie, ktorý k vám bude hneď od začiatku úprimný a povie vám… Prehrať video »

Otestuj svojho kamoša

Ako by asi reagoval váš najlepší kamoš, keby ste mu o 3tej ráno zavolali so žiadosťou o peniaze? Prehrať video »