Zábava - najnovšie videá

Keď sa modelkám nedarí

Práca modelky vie byť niekedy poriadne náročná. Zvlášť keď máte kráčať po klzkej podlahe s vysokými šteklami.… Prehrať video »

Čo keby sa mäsiari správali ako úradníci

Všetci dobre poznáme opletačky na úradoch. Pozrite si ako by to vyzeralo keby sa takto správali ľudia v mäsiarstve. Prehrať video »

Najvtipnejšie nehody

Zostrih rôznych srandovných nehôd zachytených na kameru. Bavte sa spolu s nami. Prehrať video »

Kýchajúca socha

Ako sa asi zatvária ľudia, keď im zrazu socha umiestnená na klavíri kýchne? Pozrite si to v skrytej kamere. Prehrať video »

Daj mi pusu, som zúfalý (sociálny experiment)

Chalan zo Slovenska si do nákupného centra zobral tabuľu s nápisom:"Daj mi pusu, som zúfalý". Koľko dievčat alebo… Prehrať video »

Kolotoče budúcnosti?

Pozrite si najextrémnejšie kolotoče na svete, pri ktorých sa vám zatočí hlava už len z pohľadu na nich. V skutočnosti… Prehrať video »

Máša a medveď: Stroj času

Medveď Miško pri skúmaní rodokmeňu zistí, že nepozná všetkých svojich predkov a tak zostrojí stroj času. Pomocou… Prehrať video »

Máša a medveď: Tenis

V dnešnej časti rozprávky Máša a medveď uvidíme veľký tenisový zápas malej Máše s medveďom. Podarí sa Máši… Prehrať video »

Máša a medveď: Učiteľ tanca

Prasiatko z dvora sa dnes zahrá na učiteľa tanca, ktorý hľadá žiakov na svoj tanečný kurz. Ale hľadanie nových… Prehrať video »

Máša a medveď: Detektívka

Medveď Miško si dnes nájde nový koníček - puzzle. Ale keďže sa bojí, že mu Máša prekazí skladanie puzzle, tak… Prehrať video »