Deti - najnovšie zábavné videá

Dieťa superhrdinom

Ako to asi môže vyzerať, keď je ocino dieťaťa animátorom z Dreamworks? Daniel Hashimoto pridáva skvelé efekty do… Prehrať video »

Brutálna bitka dvoch malých džudistiek

Dve malé slečny sa postavili proti sebe na žinienkach, aby si to rozdali o titul JUDO. Bojovali spolu až do úplného… Prehrať video »

Malý chudobný bubeník

Napriek tomu, že tento chlapec žije v chudobe, neúnavne si ide za svojim - stať sa bubeníkom. Neodradí ho ani fakt,… Prehrať video »

Malé dievčatko robí dirigenta v kostole

Malé roztomilé dievčatko menom Lara opakuje pohyby po dirigentovi a máva rukami o sto šesť. Toto video bolo natočené… Prehrať video »

Ako spraviť vrkoč rýchlo a jednoducho

Šikovný otecko nemal čas ani chuť zapletať dcére vrkoč ručne a tak si nato zobral pomôcku - fén. Mamička sa isto… Prehrať video »

Dieťatko plné emócií

Reakcia tejto 10 mesačnej slečny na maminkin spev je neuveriteľná. Myslíte, že sa bála, alebo skôr sa jej to páčilo? Prehrať video »

Detský detektor lži

Jimmy Kimmel sa rozhodol otestovať deti tým, že ich podrobí falošnému detektoru lži, na ktorom im bude klásť rôzne… Prehrať video »

Ako odpísať novinárku

Malé dievčatko pobavilo a súčasne odpísalo novinárku svojou pohotovou odpoveďou. No proste deti vedia ako pobaviť. Prehrať video »

Budúci vládca sveta

Malý chlapec má pred sebou veľkú budúcnosť. Ľudia z neho jasajú už teraz. Prehrať video »

Veselé zúbky (pesnička)

Zábavná pesnička Veselé zúbky, ktorá učí deti umývať zuby a podporuje tak ústnu hygienu u malých detí a možno… Prehrať video »