Hudba - najnovšie videá

Španielska pesnička, ktorej porozumiete

Nórsky spevák Anders Nilsen predstavil svetu svoj nový letný hit "Salsa Tequila". Zaujímavé však je, že Anders Nilsen… Prehrať video »

Nad krčmou sa blýska, rómi pivo pijú

Trošku upravená verzia textu slovenskej hymny zahraná na harmonike. Prehrať video »

Ohňovo zvuková doska

Jedná sa o zaujímavý efekt, ktorý funguje na princípe ovplyvňovania plynu zvukovými vlnami. Konkrétne na tomto štvorci… Prehrať video »

Excision s titulkami

Pre milovníkov dubstepu je tu mix od Excision, konkrétne Shambala 2013 s vloženými vydarenými titulkami. Na nejakú… Prehrať video »

Na gitare zahral 30 skladieb za minútu

Mladému muzikantovi sa podarilo zahrať na elektrickej gitare 30 známych skladieb v priebehu jednej minúty. Tomu sa povie… Prehrať video »

Metalová kapela Winny Puhh

Každá kapela sa musí nejakým spôsobom odlišovať, či vytŕčať z davu, ak chce uspieť v hudobnej brandži. Metalová… Prehrať video »

Malý chudobný bubeník

Napriek tomu, že tento chlapec žije v chudobe, neúnavne si ide za svojim - stať sa bubeníkom. Neodradí ho ani fakt,… Prehrať video »

Malé dievčatko robí dirigenta v kostole

Malé roztomilé dievčatko menom Lara opakuje pohyby po dirigentovi a máva rukami o sto šesť. Toto video bolo natočené… Prehrať video »

Happy Fico

Nedávno sme tu mali tatranskú verziu pesničky Happy od Pharella Williamsa. Dnes, keď už je jasný víťaz prezidentských… Prehrať video »

Divná rodinka nahrala videoklip

Leto sa nezadržateľne blíži a divná rodinka sa rozhodla, že nahrajú videoklip k piesni Summer Time. Neviem, či to… Prehrať video »