Ľudia - najnovšie videá

Muž s banánomZbierka najlepších zábavných videí, v ktorých hrajú hlavnú rolu ľudia. Užite si rôzne vtipné situácie zo skrytej kamery, školy či iných zaujímavých miest. Ak teda máte radi zábavné videá s ľuďmi, tak si určite pozrite najnovšie videá v tejto kategórii, ktoré pre Vás pravidelne zbierame na youtube.

MTB - Tatra

Vynikajúce skĺbenie MTB, krás prírody a folklóru. Je niečo, čo by vás viac heclo ísť von na túru? Či už na… Prehrať video »

Správa do vesmíru - Hyundai

Keby každá reklama bola takáto, tak by človek ani nemusel odbiehať od televízora počas reklamného brejku. Veľmi… Prehrať video »

Keď sa modelkám nedarí

Práca modelky vie byť niekedy poriadne náročná. Zvlášť keď máte kráčať po klzkej podlahe s vysokými šteklami.… Prehrať video »

Čo keby sa mäsiari správali ako úradníci

Všetci dobre poznáme opletačky na úradoch. Pozrite si ako by to vyzeralo keby sa takto správali ľudia v mäsiarstve. Prehrať video »

Daj mi pusu, som zúfalý (sociálny experiment)

Chalan zo Slovenska si do nákupného centra zobral tabuľu s nápisom:"Daj mi pusu, som zúfalý". Koľko dievčat alebo… Prehrať video »

Buďme k druhým láskavý

Vynikajúce video, ktoré mnohých dojme k slzám. Buďme láskavý k svojmu okoliu - ako je naznačené vo videu - láskavosť… Prehrať video »

Ako sa natáčajú telenovely?

Natáčanie úprimných scén v telenovelách je niekedy naozaj ťažké. Herci si pri natáčaní musia siahnuť až na… Prehrať video »

Búranie komínu so zbíjačkou

V Poľsku sa snažia ušetriť za búranie a tak namiesto trhavín použijú zbíjačku. Hlavne, že to splní účel. Prehrať video »

Zvierací gangstri v akcii

Skutoční gangstri zvieracej ríše sa predviedli pred kamerou. Prežijú len najsilenejší. :-) Prehrať video »

Cyklista s plynovou fľašou na hlave

Chlapík z Brazílie predvedie neuveriteľné balancovanie pri bicyklovaní s plynovou fľašou na hlave. Prehrať video »