Hudba videá

Paródia na Rytmusa

Toto musíte vidieť. Chlapec z Kazma.cz sa celkom pekne pobavil na účet rappera Rytmusa. No spravil si z neho proste… Prehrať video »

Zvukári to majú ťažké

Otecko sa rozhodol, že jeho dcérenka bude speváčka, a tak jej zaplatil hudobné štúdio, aby naspievala svoj nový… Prehrať video »

Slovenská hokejová hymna

Milan Špaňo – My na to máme (Hymna slovenských hokejistov).. Nech Bože dá,nech Bože dá veď my na to máme Nech… Prehrať video »

Hokejová hymna pre MS 2011 na Slovensku

Majstrovstvá sveta v hokeji na Slovensku sa blížia a tak skupina AMO a rádio Expres nahrali novú hokejovú hymnu. Avšak… Prehrať video »

Orange Hokej - Voláme do boja

Ďalší pokus o hokejovú hymnu. Tentokrát sa úlohy zhostili Peter Cmorík a Marián Greksa. Hymna je trochu rockovejšia… Prehrať video »

Kristína - Hej Slovensko (Hymna MS v hokeji 2011)

Neoficiálna hokejová hymna, ktorá nás môžno tiež bude sprevádzať počas MS 2011 v ľadovom hokeji. Song naspievala… Prehrať video »

Pa a Pi z Mačacej planéty

A dnes začíname cyklus spomienok na naše detstvo v podobe zvučiek z rozprávok. Prvá známa zvučka rozprávky bude… Prehrať video »

Jozef Bil - Vychodňare

Jozef po úspešnom Facebook songu zase boduje. Tentoraz nahral pesničku o úspešných východniaroch. Prehrať video »

Súboj klavírov

Ondřej Brousek a Ondřej Brzobohatý v silvestrovskom vysielaní ČT1 predviedli svoje hudobné umenie, no najmä si dali… Prehrať video »

DJ Ježiš

DJ Ježiš sa učí mixovať. Evidentne sa mu začína dariť. Prehrať video »