Schopnosti - najnovšie videá

MaliarZbierka videí s ľuďmi, ktorí vynikajú so svojimi zaujímavými schopnosťami. Pozrite si videá kúzelníkov, pouličných umelcov, maliarov a iných ľudí, ktorí predvedú svoje naučené a neobvyklé schopnosti. Užite si videá zručných a schopných ľudí, ktoré pre Vás pravidelne hľadáme na youtube.

Cyklista s plynovou fľašou na hlave

Chlapík z Brazílie predvedie neuveriteľné balancovanie pri bicyklovaní s plynovou fľašou na hlave. Prehrať video »

Bubnovanie na iPade

Chlapík predvedie svoje bubnové sólo na tablete iPad. Má to jednoducho pekne natrénované. Prehrať video »

Šikovní ľudia z internetu

Svet je plný šikovných ľudí, a presne preto vznikla aj táto video kompilácia, v ktorej uvidíte mnoho ľudí s rôznym… Prehrať video »

Citrónový ninja

Asi nejako takto vyzerá Fruit Ninja v reálnom živote. Chlapíka krájanie citónov baví a keď má chuť, tak ich nakrája… Prehrať video »

Keď profík krája cibulu

Na takéto krájanie cibule mali spraviť slow-motion záber, lebo som moc ani nestíhal sledovať, ako rýchlo to tento… Prehrať video »

Kameňožrút z Indie

Niekto si pochutná na klobáske, niekto na slimákoch a tento muž z Indie každý deň zožerie zopár tehál, niekoľko… Prehrať video »

Pilot stíhačky predvádza excelentný trik

Na leteckom dni v Saudskej Arábii predvádza pilot stíhačky nebezpečný trik, keď sa chvostom takmer dotkne zeme. Video… Prehrať video »

Wingsuit - najnižší prelet

Týmto adrenalínovým nadšencom sa podaril zrejme najnižší prelet nad zemou vo Wingsuit oblečení. Okolo kamarátov… Prehrať video »

Dieťatko plné emócií

Reakcia tejto 10 mesačnej slečny na maminkin spev je neuveriteľná. Myslíte, že sa bála, alebo skôr sa jej to páčilo? Prehrať video »

Kreslenie balíku čipsov

Marcello Barenghi predvedie svoje umelecké nadanie a nakreslí sáčok zemiakových lupienkov. Prehrať video »