Adrenalín - najnovšie videá

Adrenalinové videoZbierka najlepších adrenalínových videí na internete. Pozrite si bláznivé adrenalínové kúsky, ktoré vyvádzajú ľudia vo svete a zároveň si užite mnoho extrémnych športov, ktoré vyrážajú dych. Ak teda máte radi adrenalín, tak neváhajte a pozrite si najnovšie adrenalínové videá, ktoré pravidelne zbierame priamo na youtube.

MTB - Tatra

Vynikajúce skĺbenie MTB, krás prírody a folklóru. Je niečo, čo by vás viac heclo ísť von na túru? Či už na… Prehrať video »

Korčuľovanie s motorovou pílou

Nebezpečné, ale možno celkom zábavné korčuľovanie na zamrznutom jazere pomocou motorovej píly. Prehrať video »

GoPro - zostrihy videí

Skvelé zostrihy z videí natočených na GoPro kameru. Neseďte doma a choďt sa hrať von! Prehrať video »

Ľudia sú užasní (2014)

Videá „People are Awesome“ sú jednoducho super. A toto je ďalšia kompilácia toho najlepšieho za rok 2014, čo… Prehrať video »

Extrémne furíkovanie

Adrenalínových športov nie je nikdy dosť, a preto nám nemec Alex Siegfried so svojim 80 litrovým pozláteným fúrikom… Prehrať video »

Keď herné postavy ožijú (parkour)

Ak poznáte hru Assassin's Creed Unity, tak Vás určite bude zaujímať ako by to vyzeralo, ak by tieto postavy behali… Prehrať video »

Bláznivý zjazd cyklistov po snehu

Však sranda musí byť, povedali si bikeri a spustili sa dole zasneženým svahom na bicykloch. Treba uznať, že odvaha… Prehrať video »

Dole vodopádom na kanoe

Dane Jackson sa kvôli adrenalínovému zážitku spustil z 18 metrov vysokého vodopádu na kanoe vo Veracruze(Mexiko).… Prehrať video »

Skok z balkóna do bazéna

Tento bláznivý skok z balkóna do vody mohol dopadnúť úplne inak. Chalan môže byť rád, že to prežil bez ujmy… Prehrať video »

Záchrana muža z horiaceho domu

Tento robotník uviazol v rozostavanom dome, ktorý začal horieť. Ako vidno, záchrana prišla v poslednej chvíli! Prehrať video »