Veda a technika - najnovšie videá

Povlak proti vodeZbierka zaujímavých a občas aj zábavných videí o vede a technike. Užite si zaujímavé technológie, ktoré nám v najbližších rokoch možno uľahčia život. Ak Vás teda zaujíma veda a technika, tak určite neváhajte a pozrite si najnovšie technologické videá, ktoré pre Vás pravidelne zbierame na youtube.

Keď sa roboty opijú

Zostrih pádov robotov zo súťaže DARPA Robotics Challenge 2015. Aj roboti majú občas blbý deň. Prehrať video »

Robotický kuchár do každej domácnosti

Prototyp robotického kuchára od spoločnosti Moley Robotics, ktorý by sa mal začať predávať už v roku 2016. Robot… Prehrať video »

Čokoládová 3D tlačiareň

3D tlačiareň CocoJet Vám z čokolády vytlačí akýkoľvek predmet. Dokáže vytlačiť objekt z tmavej alebo mliečnej… Prehrať video »

Robotické zvieratká

Ukážka schopností štvornohých robotov nazývaných "Spot" od spoločnosti Boston Dynamics. Pozrite si ako pobehujú… Prehrať video »

Japonský stojan na bicykel

Zaujímavý systém na parkovanie bicyklov v Japonsku. Aby ušetrili trochu priestoru, tak sa rozhodli vytvoriť podzemný… Prehrať video »

Lietajúci dron na fotenie

Chcete mať super fotky a obyčajné selfie vás už nebavia? Kúpte si takýto lietajúci dron, ktorý vás odfotí aj… Prehrať video »

Pokus: Coca Cola + mlieko

Pozrite si zaujímavý pokus, ktorý ukazuje čo sa stane, keď zmiešate mlieko s coca colou. Reakcia je fakt zaujímavá! Prehrať video »

Vynález na určovanie smeru vetra

Určovanie smeru vetra pomocou kohúta na streche už vyšlo z módy. Smer vetra sa totiž už dá určovať aj oveľa efektnejšie. Prehrať video »

GoPro HERO4 - svet v 4K rozlíšení

Najúspešnejšia outdoorová kamera GoPro má svoju ďalšiu verziu - HERO4. Novinkou je 4K rozlíšenie pri 30 fps, 1080p… Prehrať video »

Vznášadlo pre deti

Otecko nezaprel svoje technické znalosti a deťom z polaystyrénu vyrobil vnášadlo. Prehrať video »