Návody - najnovšie videá

ČokoládaZbierka najlepších videonávodov na internete. Pozrite si náučné videá, ktoré Vám stručne a jasne ukážu ako sa robia rôzne zaujímavé veci. Ak teda rád zaujmete netradičnými schopnosťami alebo doplnkami, tak určite neváhajte a pozrite si najnovšie návody, ktoré pre Vás pravidelne zbierame na youtube.

Kuša z kancelárskych potrieb

Jednoduchý návod ako si z kancelárskych potrieb môžte vyrobiť kušu. Dávajte si však pozor, aby ste pri jej používaní… Prehrať video »

Ako šúpať pomaranč

Ruský youtuber vám prezradí ako správne lúpať pomaranč. Spôsobov na šápanie je samozrejme viac, ale tento vyzerá… Prehrať video »

Najrýchlejšie krájanie melónu

Pán vo videu predvedie ako najrýchlejšie nakrájať melón. Chce to samozrejme prax, ale výsledok stojí za to. Prehrať video »

Návod: Ako ukradnúť polovicu pizze

Super návod ako zjesť veľkú časť pizze bez toho, aby si to niekto všimol. Prehrať video »

Ako na kruhy pod očami? (návod)

Slečna z Indie vám ukáže návod, ako si skryť viditeľné kruhy pod očami pomocou makeupu. Bude sa vám to hodiť… Prehrať video »

Ako si rýchlo zaviazať šnúrky na teniskách

Nikdy som nemal rád, keď som sa niekam ponáhľal a musel som si rýchlo zaviazať šnúrky na teniskách. Pomocou tohto… Prehrať video »

Ako ozdobiť vianočný stromček? (návod)

Rýchly a jednoduchý návod ako ozdobiť vianočný stromček. Určite stojí za vyskúšanie. Prehrať video »

Ako baliť darčeky

Vianoce sa blížia a ak nemáte ešte pobalené darčeky, prinášame Vám jednoduchý návod nato, ako si ich jednoducho… Prehrať video »

Jednoduchý elektrický vláčik

Zostrojte si doma lacný elektrický vláčik. Potrebujete k tomu 2 magnety, baterku a medený drôt. Prehrať video »

Ako zabrániť zahmlievaniu čelného skla

Ako zabrániť zahmlievaniu čelného skla na aute? Postačí Vám k tomu ponožka a podstielka pre mačky, ktorá je z… Prehrať video »