Hudba - najnovšie videá

Pouličný huslistaZbierka zaujímavých a občas aj zábavných hudobných videí. Vypočujte si obľúbené pesničky tak, ako ste ich ešte nepočuli. Ak teda máte rád hudbu, tak si určite pozrite najnovšie hudobné videá, ktoré pre Vás pravidelne hľadáme na youtube.

Predstavujem si krajinu (pieseň pre Jána a Martinu)

Skladba Predstavujem si krajinu je venovaná pamiatke Jána Kuciaka a Martiny Kušnírovej. Ľuďom, ktorí svoje životy… Prehrať video »

Rapujúci politici v pesničke Idú voľby od Mafia Corner

V novej pesničke od od Mafia Corner & Stefi s názvom "Idú Voľby" si zarepovala takmer celá slovenská politická… Prehrať video »

Borra - My to dnes dáme (hokejová hymna)

Ďalšia skladba do našej sekcie hokejových pesničiek, ktoré pred MS v hokeji na Slovensku začali vznikať ako huby… Prehrať video »

Pouličný umelec a jeho skvelá hra na gajdy

Chlapík na ulici predvedie skvelé hudobné predstavenie so svojimi gajdami. Prehrať video »

Stužková od Elánu s popisom videoklipu

Vypočujte si známu pesničku Stužková od skupiny Elán so skutočným popisom toho, čo sa vo videoklipe dialo. Prehrať video »

Skvelý pouličný bubeník

Chlapík vo videu predvedie skvelú bubnovú show na rôzne haraburdy, ktoré pozbieral na ulici. Rôzne poničené bubny,… Prehrať video »

Najväčšie hity Zdena z Popradu

Všetko začalo hitom Kaufland kúpil Zdeno z Popradu a rástlo až do vytvorenia tohto remixu z rôznych hudobných hitov.… Prehrať video »

Mačka vie ako si získať pozornosť

Mačka sa jednoducho chcela trošku pohrať a nevadilo jej ani to, že jej majiteľka práve hraje na klavíri. Prehrať video »

Jingle Bells - spievajúce ovečky

Známa vianočná pesníčka Jingle Bells v podaní spievajúich ovečiek. Prehrať video »

Vianočný kolednik :)

Koledník na parkovisku pri hypermarkete zaspieva svoju špeciálnu vianočnú koledu. Prehrať video »