Reklamy - najnovšie videá

TV reklama na JednotuZbierka najlepších reklám na internete. Užite si zaujímavé, vtipné, šokujúce, zakázané, virálne i sexi reklamy. Ak teda máte radi reklamu, tak si určite pozrite najnovšie reklamné videá, ktoré pre Vás pravidelne zbierame na youtube.

Čajočky pijú Popradskú kávu

Popradská káva pripravila experiment, v ktorom dala čajočkám zo slovenských ulíc ochutnať kávu. Pozrite si ako… Prehrať video »

Muž na mesiaci (vianočná reklama)

Príbeh o dievčatku, ktoré na mesiaci zbadá starého muža. A keď vidí, že je sám, tak mu chce dať vedieť, že… Prehrať video »

Správa do vesmíru - Hyundai

Keby každá reklama bola takáto, tak by človek ani nemusel odbiehať od televízora počas reklamného brejku. Veľmi… Prehrať video »

Spomalené zábery v reklamách

Pozrite sa ako sa natáčajú spomalené zábery v reklamách a vo filmových scénach. Okolie musí byť dokonale pripravené,… Prehrať video »

Máša a medveď: Reklama na jogurt

Krátka reklama na jogurt Danone v podaní Máše a medveďa. V Rusku je rozprávka Máša a medveď taká známa, že sa… Prehrať video »

Pepsi - neuveriteľná autobusová zastávka

Spoločnosť Pepsi predviedla super nápad ako oživiť nudnú autobusovú zastávku. Prehrať video »

FEM: Viac ako len škola

Náborové video na vysokú školu v Nitre. Pozrite si ako si žijú študenti a hlavne školník na fakulte ekonomiky a… Prehrať video »

Liptov - oficiálny spot 2014

Video určené k prezentácii Liptova pútavou formou predstavuje Liptov - jeho krásy prírody, faunu, možnosti aktívnych… Prehrať video »

Robiť veci "ako dievča"

Keď niekto beží, hádže alebo sa bije "ako dievča", tak to väčšinou nebýva žiadna pochvala. Ale prečo by fráza… Prehrať video »

30 centov za úsmev

Divadlo Teatreneu v španielskej Barcelone sa rozhodlo bojovať proti poklesu príjmov zavedením poplatku za úsmev (pay… Prehrať video »