Návody - najnovšie videá

ČokoládaZbierka najlepších videonávodov na internete. Pozrite si náučné videá, ktoré Vám stručne a jasne ukážu ako sa robia rôzne zaujímavé veci. Ak teda rád zaujmete netradičnými schopnosťami alebo doplnkami, tak určite neváhajte a pozrite si najnovšie návody, ktoré pre Vás pravidelne zbierame na youtube.

Ako skladať ponožky (verzia pre perfekcionistov)

Ak chcete, aby všetko vo vašej skrini bolo tip top, tak sa musíte naučiť aj dokonalý spôsob na skladanie ponožiek.… Prehrať video »

Kuša z kancelárskych potrieb

Jednoduchý návod ako si z kancelárskych potrieb môžte vyrobiť kušu. Dávajte si však pozor, aby ste pri jej používaní… Prehrať video »

Ako šúpať pomaranč

Ruský youtuber vám prezradí ako správne lúpať pomaranč. Spôsobov na šápanie je samozrejme viac, ale tento vyzerá… Prehrať video »

Najrýchlejšie krájanie melónu

Pán vo videu predvedie ako najrýchlejšie nakrájať melón. Chce to samozrejme prax, ale výsledok stojí za to. Prehrať video »

Návod: Ako ukradnúť polovicu pizze

Super návod ako zjesť veľkú časť pizze bez toho, aby si to niekto všimol. Prehrať video »

Ako na kruhy pod očami? (návod)

Slečna z Indie vám ukáže návod, ako si skryť viditeľné kruhy pod očami pomocou makeupu. Bude sa vám to hodiť… Prehrať video »

Ako si rýchlo zaviazať šnúrky na teniskách

Nikdy som nemal rád, keď som sa niekam ponáhľal a musel som si rýchlo zaviazať šnúrky na teniskách. Pomocou tohto… Prehrať video »

Ako ozdobiť vianočný stromček? (návod)

Rýchly a jednoduchý návod ako ozdobiť vianočný stromček. Určite stojí za vyskúšanie. Prehrať video »

Ako baliť darčeky

Vianoce sa blížia a ak nemáte ešte pobalené darčeky, prinášame Vám jednoduchý návod nato, ako si ich jednoducho… Prehrať video »

Jednoduchý elektrický vláčik

Zostrojte si doma lacný elektrický vláčik. Potrebujete k tomu 2 magnety, baterku a medený drôt. Prehrať video »